مشکلاتی که ممکن است با لباس عروس خود پیدا کنید!

لباس عروس یکی از مهم‌ترین قسمت‌های روز عروسی شماست اما در عین حال می‌تونه به یک مشکل استرس‌زا تبدیل بشه، در این مقاله ما می‌خوایم مهمترین مشکلاتی که ممکنه بخاطر لباس عروس برای شما ایجاد بشه و راه حل‌هاشون رو معرفی کنیم!

 

 

مشکلات لباس عروس

۱. مغازه یا مزون لباس عروس ۵۰% مبلغ لباس رو از پیش می‌گیره!

این یک مسئله طبیعیه و نباید برای شما یک مشکل به نظر بیاد! چرا؟ چون معمولا عروس خانم‌‌ها برای انتخاب لباس عروس مورد نظرشون کل دنیا رو زیر پا میذارن و ممکنه چندین بار نظرشون در مورد لباس عروس دلخواهشون عوض بشه، پس گناه مزون چیه اگه شما فقط ۱۵ % مبلغ رو بدین و بعد از پرو اول از خرید صرف نظر کنید؟ پس حق با مزونه اونا هم سند اطمینانی لازم دارن که بتونن سفارش مورد نظر شمارو آماده کنن. برای جلوگیری از این اتفاق، حتما این مقاله “چگونه بهترین لباس عروس را انتخاب کنیم؟”  رو مطالعه کنید تا قبل از شروع فرآیند خرید دقیقا بدونید چه لباسی مد نظر شماست و بعد هم که شروع به خرید کردید قبل از پرداخت حتما لباس مورد نظرتون رو پرو کنید و خوب درمورد انتخابش فکر کنید!

 

 

مزون لباس عروس۲. مغازه یا مزون قبل از پرو آخر درخواست تسویه حساب می‌کنه!

خب اینجا دیگه حق با مزون نیست! قبل از تحویل و تکمیل پرداخت نهایی شما باید کاملا مطمئن بشید لباس عروسی که سفارش دادید دقیقا همونطوریه که فروشنده قولش رو به شما داده! بدون نقص و کامل و قبل از تحویل لباس از پرداخت وجه کامل لباس خودداری کنید. خیلی از مزون ها که لباس عروس گرون می‌فروشن روز پرداخت اولیه قرارداد تنظیم میکنن، حتما تو قراردادتون ذکر کنید که تسویه در صورت دریافت بی نقص و کامل لباس انجام می‌شه.

 

 

مزون لباس عروس۳. من وقت کمی برای تهیه لباس عروس دارم!

ممکنه دیر به فکر افتاده باشید یا مشکلی براتون پیش اومده باشه که نتونستید در زمان مناسب لباس عروستون رو سفارش بدید، چنتا نکته رو باید در نظر بگیرید! اول اینکه از سفارش دوخت لباس به مزون صرف نظر کنید، چون دوخت یک لباس عروس تو زمان کوتاه نتیجه جالبی نداره، شما استرس دارید و مدام خیاط یا مزونتون رو تحت فشار قرار میدید که سریع‌تر لباس شمارو آماده کنن و به احتمال زیاد اصلا نتیجه مورد نظر رو به شما تحویل نمیدن، خب چیکار باید بکنید؟ باید لباس آماده خریداری کنید سعی کنید لباس‌هایی رو انتخاب کنید که به سایز شما نزدیک هستند یا سایز متغییر دارند، اکثر لباس‌های عروس سایز قابل تغییر بین ۳۸ تا ۴۲ یا بیشتر دارند. از مدل‌ها یا دیتیل‌های خاصی که مد نظرتون هست کمی چشم پوشی کنید و کلیت لباس رو در نظر بگیرید.

 

 

مشکل لباس عروس۴. لباس عروسی که به من تحویل دادند دقیقا چیزی که سفارش داده بودم نیست!

مسئله‌ای که ما خیلی روش تاکید داریم که اگر خیلی مشکل پسند هستید حداقل ۹ ماه قبل از مراسمتون لباس عروس رو سفارش بدید یا لباس آماده بخرید! گاهی اوقات پیش میاد که لباس شما رنگ متفاوتی با نمونه ایی که دیدید و سفارش دادین داره، سایزش دقیقا با بدن شما فیت نیست، تزیینات لباس عروس همون چیزی نیست که انتخاب کرده بودین و…، اکثر مشکلات این چنینی قابل حل هستند و فروشگاه در برابر این مشکلات مسئوله و باید بدون هزینه برای شما برطرفشون کنه. پس بهترین کار پیش‌گیری قبل از درمانه! در زمان مناسب لباس عروس رو سفارش بدید که اگر خدایی نکرده یکی از این ایرادها توی لباستون وجود داشت از استرس غش نکنید.

 

شستن لباس عروس

۵. لباس عروسی من هنگام پرو یا عکاسی قبل از عروسی لک یا پاره شده!

این اتفاق، عجیب و غریب نیست، لباس یکدست سفید و دنباله دار شما به راحتی میتونه لک و کثیف بشه، اغلب عروس‌هایی که عکاسی فرمالیته دارند این اتفاق رو تجربه می‌کنن، مخصوصا اگر لوکیشن فرمالیته‌شون طبیعت باشه. برای جلوگیری از این اتفاق ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای فرمالیته لباس جداگانه تهیه کنید یا اگر می‌خواید همون لباس روز عروسیتون رو بپوشید فاصله عروسی یا فرمالیته رو حداقل یک ماه در نظر بگیرید که اگر مشکلی پیش اومد بتونید به راحتی برطرفش کنید، اما اگر فرصت کمی داشتید و لباستون لک یا پاره شد، حتما با مزونتون تماس بگیرید و از برطرف کردن سرخود اون مشکل خودداری کنید، لک و کثیفی‌ها رو به خشکشویی و پارگی رو به دست خیاط بسپرید.

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید